BOXY - bednové překážky 

Tento typ překážky vyrábíme ve velkém množství různých tvarů, délkách 4-8m a šířce kluzné plochy od 20-ti do 200 cm. Pokud budete chtít, je možné výrobit Vám překážky v rozměrech podle přání...stačí si vybrat.

Naše základní rozměry bednových překážek:
Délka: 6m
Šířka: 30, 40, 50 a 100 cm
Výška: 30, 40, 50 a 100 cm

 

Variabilita - bedny stejné šířky se mohou jednoduše skládat za sebe.

Použití nejkvalitnějšího materiálu na kluzné plochy – plný polykarbonát s UV stabilizací
Plný polykarbonát(kvalitní plast) s UV stabilizací. Tento materiál je nejvhodnější pro vrchní kluznou plochu beden, jelikož krásně klouže(na rozdíl od levnějších PP plastů, vodě odolných překližek apod.).  I když se jedná o plast, má obrovskou tvrdost, nízkou teplotní roztažnost(na slunci se nevlní) a dá se bez problémů ohýbat. Tyto nesporné výhody se ale odráží v jeho vyšších pořizovacích nákladech ( cca 2000 Kč / m2). Používáme čirý, nebo kouřový. 

Překážky vyrobeny s čirým polykarbonátem můžete na nejrůznějších akcích např. barevně podsvítit pro větší efekt. Pokud chcete chtít barevný polykarbonát (např. v barvě překážky), stačí ho ze spodu nabarvit nebo nastříkat barvou dle přání.

Novinky

Náš snowpark na Moravské boudě se stal oficiálním testovacím centrem LEDLENSERu!

31.03.2016

Náš snowpark na Moravské boudě se stal oficiálním testovacím centrem LEDLENSERu!

Již delší dobu s velkým nadšením používáme při večerních úpravách překážek v parku na Moravské boudě čelovky LEDLENSER a od letošního roku se náš snowpark ...více

Snowpark na Moravské boudě v provozu už v sobotu...

01.03.2016

Snowpark na Moravské boudě v provozu už v sobotu...

Od zítra konečně budujeme naší srdeční záležitost...snowpark na nejkrásnějším místě ever... Snowpark Moravská bouda. O víkendu spouštíme vlek a těšíme se na vaší návštěvu! Více ...více

Facebook

Sponzoři
Big Shock Led Lenser Hudy Kladno Air Hole OX Skis GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers