Vlastní návrh: střih MYIDEA

Vymyslete si mikinu zcela podle svého! V našem objednávkovém formuláři si stáhněte šablonu mikiny a zpracujte jednoduchý návrh s popisem požadavků, který nám můžete poslat přímo v objednávce. Těšíme se na originalní a kreativní návrhy a jsme plně připraveni plnit téměř všechna Vaše přání! 

Objednat


            

Výšivky:

Nabízíme vám exkluzivní možnost návrhu mikiny pro Vás jako jednotlivce, pro vaší společnost, firmu, team ...s vlastním logem!, které bude zpracováno vysoce kvalitní výšivkou. Logo může být umístěno téměř kdekoliv na mikině v libovolné velikosti! Stačí nám zaslat grafiku loga (křivky loga uložené v corelu) k objednávce mikiny.      

  

Vychytávky:

U každé objednávky máte možnost vylepšit si mikinu(bundu) o doplňkové vychytávky jakou je např.: náprsní kapsička(vnější i vnitřní) se zapínámín na zip nebo klopou na knoflík, kapsička na rukávu na zip, konce rukávů s dírou pro palec, podšívka u teplákových mikin, větrání v podpaží, odnímatelné rukávy. Rádi splníme i případná speciální přání na doplňky. 

    
    Možnost skrytého zipu pod légou s knoflíky  

Novinky

Náš snowpark na Moravské boudě se stal oficiálním testovacím centrem LEDLENSERu!

31.03.2016

Náš snowpark na Moravské boudě se stal oficiálním testovacím centrem LEDLENSERu!

Již delší dobu s velkým nadšením používáme při večerních úpravách překážek v parku na Moravské boudě čelovky LEDLENSER a od letošního roku se náš snowpark ...více

Snowpark na Moravské boudě v provozu už v sobotu...

01.03.2016

Snowpark na Moravské boudě v provozu už v sobotu...

Od zítra konečně budujeme naší srdeční záležitost...snowpark na nejkrásnějším místě ever... Snowpark Moravská bouda. O víkendu spouštíme vlek a těšíme se na vaší návštěvu! Více ...více

Facebook

Sponzoři
Big Shock Led Lenser Hudy Kladno Air Hole OX Skis GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers