Chceš exklusivní Mikinu PARKS.cz na míru?

Vyberte si jeden z našich základních střihů, nebo si navrhněte CELOU MIKINU PODLE SVÉHO! MÁTE MOŽNOST VYBRAT SI BAREVNOU KOMBINACI A PŘESNÉ ROZMĚRY! :)

Každá mikina je šitá ručně jako originál (zakázková výroba) profesionální švadlenou. Nechceme mikiny vyrábět pouze v klasických velikostech nebo jedné barevné kombinaci, ale chceme uspokojit představy většiny z Vás, proto máte možnost si mikiny barevně sestavit podle sebe a nechat ušít přímo na míru se spoustou vychytávek! Nechte se unést vlastní představivostí. Šijeme pro jednotlivce (kusová výroba), ale zvládneme uspokojit i poptávku velkého množství kusů např. pro firmy, sportovní kluby nebo jiné organizace. Vyráběno s láskou a nadšením v České republice.
 

MATERIÁLY:
- Kvalitní teplákovina (gramáž 340 g/m2, bavlna 92%)
- Softshell (vodní sloupec 10000mm, gramáž 330-350g/m2)

Vzorníky barev materiálů, z kterých si můžete mikinu,bundu nebo kabát navrhnout:            Softshell - vlastnosti

MOŽNOSTI:
Vyberte si jeden ze základních střihů, nebo si celou mikinu navrhněte podle svého (střih MYIDEA)! Máte možnost vybrat si z min.12 -ti barev v případě obou materiálů. Mikinu vám ušijeme přesně "na míru", podle vámi zadaných rozměrů v objednávce.

VELIKOSTI:
- Na míru - podle vašich vlastních rozměrů (od dětských až po nadměrné velikosti)
V klasické konfekční velikosti.

Tato fotka vám pomůže při měření rozměrů mikiny pokud nevíte jak se správně změřit. 

          

ZÁKLADNÍ TYPY ZAPÍNÁNÍ:
- na Zip
- ​Polozip
na Knoflíky (např. mikina BUTTONS)
Klokanka - přes hlavu (např. mikina KANGAROO)
Zip + překlad s knoflíky (např. mikina STREET)
na Knoflíky se skrytým zipem (např. u mikin RAINYDAY, SQUARE, ONESLEEVE)

CENA:
Mikiny se pohybují v cenovém rozmezí cca 1500 - 2500 Kč podle spotřebovaného materiálu (velikosti), složitosti vašeho návrhu a množství "vychytávek", které si zvolíš. Cenu vždy individuálně vykalkulujeme dle vašeho vlastního návrhu, tudíž budete předem vědět kolik bude vaše mikina stát.

ČASOVÁ NÁROČNOST:
Ke každé objednávce přistupujeme individálně, záleží na složitosti střihu a výběru barev. Většinu mikin jsme schopní dodat do 3-4 týdnů od potvrzení objednávky. V případě náročnějších požadavků se doba dodání může prodloužit.                       

KONTAKTY:
Máte nějaké otázky? Pokud se vám naše mikiny líbí budeme velice rádi, když podpoříte stránku mikin na FACEBOOKU a stanete se naším fanouškem! Zde se můžete obracet i s případnými dotazy, na které velmi rádi budeme odpovídat :). Samozřejmostí je také možnost napsat nám E-mail na adresu: mikiny@parks.cz

 

Objednat

Facebook

Sponzoři
Big Shock Led Lenser GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers