Letní Adrenalin kemp

Protože už nám naše zimní kempy nestačí a léto je dlouhé, rozhodli jsme se začít věnovat i letním aktivitám a přípravám zážitkových kempů s bohatým programem. Hlavní myšlenkou je užít si nášup zábavy a vyzkoušet maximum netradičních kratochvílí v nádherné přírodě. Sami si z bohaté nabídky aktivit sestavte program, který vás láká. A pojďte s námi ulétnout na létě.

AKTIVITY:
Prolézání lanového parku, aquapark, IQ landia a lunapark v Liberci, wakeboard nebo vodní lyžování na vodním vleku, jízda na terenních koloběžkách a terénních trojkolkách po sjezdových tratích, BIG SWING – obří houpačka kde zažijete na chviličku opravdový volný pád, základy lezení na skalách nebo umělé horolezecké stěně, výlety pěšky - na kole nebo na koloběžkách po okolí, paintball pro dospělé nebo střelba na terč pro děti, slackline, pingpong, grilovačky nebo táboráky, stezka odvahy, večerní program - videocoaching + promítání a přednášky, workshopy, exhibice profesionálních sportovců, kvalitní ubytování s plnou penzí v hotelu nebo penzionu (podle počtu osob).

Základní informace:

Místo: Jedlová (mapa)
Ubytování: Během našich kempů je zajištěno kvalitní ubytování s plnou penzí.
Kapacita: 100 míst
Doprava: Pro školy a větší skupiny zajistíme dopravu autobusem z požadované adresy. 
Pokud se nebudete chtít účastnit např. paintballu nevadí!…náplň aktivit si můžete předem přizpůsobit podle přání – stačí v přihlášce napsat do poznámky neúčast na jedné z aktivit a nemusíte se bát hrazení plné ceny kempu - ta vám bude samozřejmě snížena.

Program: Dle možností, přání a počasí uděláme program šitý na míru nebo ho vymyslíme za Vás. Cílem kempu je vyzkoušení nových aktivit, zažít trochu adrenalinu, užít si zábavu, utužit kolektiv a poznat nové přátele.
CENA: záleží na množství aktivit o které budete mít zájem a délce pobytu. 
Cena kempu nezahrnuje úrazové pojištění. Každý účastník kempu musí při přihlášení souhlasit s všeobecnými podmínkami.

Veškeré kempy pořádáme pro školyfirmy nebo jiné skupiny, kde termín můžeme přizpůsobit vašemu přání! Cena je pak smluvní na základě počtu účastníků a zvoleného množství aktivit. (Minimální počet je 10 osob)

Neumíte si představit jak to na takovém kempu vypadá? Nevadí! Přečtěte si jednu z mnoha reportáží našich kempů ZDE. 
                             
           

FOTO AKTIVIT:

Reporty z kempů

FREESTYLE KEMP 2024!

03.04.2024

FREESTYLE KEMP 2024!

Report z letošního ročníku freestyle kempu je tady! A s ním i pár slov účastníků a hlavně hromada fotek od Dominika a Radka :) Vančus ...více

Report: Freestyle kemp 2023!

15.05.2023

Report: Freestyle kemp 2023!

FOTO report z letošního ročníku kempu je konečně tady! a s ním pár slov a hlavně hromada fotek :) Tomáš Kašpi Kašpárek - pan snb ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers