Letní Adrenalin kemp

Protože už nám naše zimní kempy nestačí a léto je dlouhé, rozhodli jsme se začít věnovat i letním aktivitám a přípravám zážitkových kempů s bohatým programem. Hlavní myšlenkou je užít si nášup zábavy a vyzkoušet maximum netradičních kratochvílí v nádherné přírodě. Sami si z bohaté nabídky aktivit sestavte program, který vás láká. A pojďte s námi ulétnout na létě.

AKTIVITY:
Prolézání lanového parku, aquapark, IQ landia a lunapark v Liberci, wakeboard nebo vodní lyžování na vodním vleku, jízda na terenních koloběžkách a terénních trojkolkách po sjezdových tratích, BIG SWING – obří houpačka kde zažijete na chviličku opravdový volný pád, základy lezení na skalách nebo umělé horolezecké stěně, výlety pěšky - na kole nebo na koloběžkách po okolí, paintball pro dospělé nebo střelba na terč pro děti, slackline, pingpong, grilovačky nebo táboráky, stezka odvahy, večerní program - videocoaching + promítání a přednášky, workshopy, exhibice profesionálních sportovců, kvalitní ubytování s plnou penzí v hotelu nebo penzionu (podle počtu osob).

Základní informace:

Místo: Jedlová (mapa)
Ubytování: Během našich kempů je zajištěno kvalitní ubytování s plnou penzí.
Kapacita: 100 míst
Doprava: Pro školy a větší skupiny zajistíme dopravu autobusem z požadované adresy. 
Pokud se nebudete chtít účastnit např. paintballu nevadí!…náplň aktivit si můžete předem přizpůsobit podle přání – stačí v přihlášce napsat do poznámky neúčast na jedné z aktivit a nemusíte se bát hrazení plné ceny kempu - ta vám bude samozřejmě snížena.

Program: Dle možností, přání a počasí uděláme program šitý na míru nebo ho vymyslíme za Vás. Cílem kempu je vyzkoušení nových aktivit, zažít trochu adrenalinu, užít si zábavu, utužit kolektiv a poznat nové přátele.
CENA: záleží na množství aktivit o které budete mít zájem a délce pobytu. 
Cena kempu nezahrnuje úrazové pojištění. Každý účastník kempu musí při přihlášení souhlasit s všeobecnými podmínkami.

Veškeré kempy pořádáme pro školyfirmy nebo jiné skupiny, kde termín můžeme přizpůsobit vašemu přání! Cena je pak smluvní na základě počtu účastníků a zvoleného množství aktivit. (Minimální počet je 10 osob)

Neumíte si představit jak to na takovém kempu vypadá? Nevadí! Přečtěte si jednu z mnoha reportáží našich kempů ZDE. 
                             
                           Přihláška na nadcházející kemp:
   Přihlásit se 

FOTO AKTIVIT:

Reporty z kempů

Freestyle kemp 2018

30.04.2018

Freestyle kemp 2018

Klára: Na tento kemp jela už minulý rok moje sestřenka Barča s kamarádkou Aničkou. Moc si to chválily a nabídly mi, abych jela tento rok ...více

Letní Adrenalin kemp 2017

10.05.2017

Letní Adrenalin kemp 2017

Páťácí na Jedlové v HDčku :)více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser Hudy Kladno Air Hole OX Skis GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers