Letní Adrenalin kemp

Protože už nám naše zimní kempy nestačí a léto je dlouhé, rozhodli jsme se začít věnovat i letním aktivitám a přípravám zážitkových kempů s bohatým programem. Hlavní myšlenkou je užít si nášup zábavy a vyzkoušet maximum netradičních kratochvílí v nádherné přírodě. Sami si z bohaté nabídky aktivit sestavte program, který vás láká. A pojďte s námi ulétnout na létě.

AKTIVITY:
Prolézání lanového parku, aquapark, IQ landia a lunapark v Liberci, wakeboard nebo vodní lyžování na vodním vleku, jízda na terenních koloběžkách a terénních trojkolkách po sjezdových tratích, BIG SWING – obří houpačka kde zažijete na chviličku opravdový volný pád, základy lezení na skalách nebo umělé horolezecké stěně, výlety pěšky - na kole nebo na koloběžkách po okolí, paintball pro dospělé nebo střelba na terč pro děti, slackline, pingpong, grilovačky nebo táboráky, stezka odvahy, večerní program - videocoaching + promítání a přednášky, workshopy, exhibice profesionálních sportovců, kvalitní ubytování s plnou penzí v hotelu nebo penzionu (podle počtu osob).

Základní informace:

Místo: Jedlová (mapa)
Ubytování: Během našich kempů je zajištěno kvalitní ubytování s plnou penzí.
Kapacita: 100 míst
Doprava: Pro školy a větší skupiny zajistíme dopravu autobusem z požadované adresy. 
Pokud se nebudete chtít účastnit např. paintballu nevadí!…náplň aktivit si můžete předem přizpůsobit podle přání – stačí v přihlášce napsat do poznámky neúčast na jedné z aktivit a nemusíte se bát hrazení plné ceny kempu - ta vám bude samozřejmě snížena.

Program: Dle možností, přání a počasí uděláme program šitý na míru nebo ho vymyslíme za Vás. Cílem kempu je vyzkoušení nových aktivit, zažít trochu adrenalinu, užít si zábavu, utužit kolektiv a poznat nové přátele.
CENA: záleží na množství aktivit o které budete mít zájem a délce pobytu. 
Cena kempu nezahrnuje úrazové pojištění. Každý účastník kempu musí při přihlášení souhlasit s všeobecnými podmínkami.

Veškeré kempy pořádáme pro školyfirmy nebo jiné skupiny, kde termín můžeme přizpůsobit vašemu přání! Cena je pak smluvní na základě počtu účastníků a zvoleného množství aktivit. (Minimální počet je 10 osob)

Neumíte si představit jak to na takovém kempu vypadá? Nevadí! Přečtěte si jednu z mnoha reportáží našich kempů ZDE. 
                             
           

FOTO AKTIVIT:

Reporty z kempů

Report: Freestyle Kemp 2022

13.05.2022

Report: Freestyle Kemp 2022

Konečne tu máme kratší reportík a obrovskou fotogalerii z pohledu našeho dvorního fotografa Radka Siebra.... Po nucené covidové odmlce se opět na konci března uskutečnil ...více

Report: FREESTYLE KEMP 2020

26.04.2020

Report: FREESTYLE KEMP 2020

Již 11.ročník! Freestyle kempů by PARKS.cz ve snowparku Moravská Bouda proběhl opět za podpory Moravské Boudy, Horsefeathers, MOU, Led Lenser, Pitcha goggles. Pojďme se nyní ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers