Plánujete školní výlet nebo adaptační kurz?

Chcete uspořádat nezapomenutelný školní výlet nebo adaptační kurz se zábavnou náplní, kde se rozhodně nebudete nudit!? Rádi bychom vám nabídli uspořádání přesně takové akce! Pořádáme ADRENALIN KEMPY s nepřeberným množstvím aktivit v různých lokalitách. Stačí nás kontaktovat! Jsme schopni připravit s Vámi program přesně podle vašeho přání za bezkonkurenční cenu! a to navíc v termínu, který si sami vyberete :). Pro lepší představu o atmosféře kempu se podívejte na krátký sestřih záběrů ve videu níže.


          

                                                                                                       ADRENALIN KEMP - promo from PARKS.cz on Vimeo.

Veškeré aktivity vyučují profesionální a zkušení instruktoři. Dětem se věnujeme po celou dobu kempu a program plánujeme flexibilně podle aktuálních podmínek tak, aby si děti užily co nejvíce zábavy. Učitelé se nemusí o nic starat, pouze vykonávají dohled a užívají si program společně s dětmi. Každý večer pak probíhá zábavná videoprojekce z natočených záběrů a vyhlášením vítězů soutěží. Pro děti máme nachystány i odměny od partnerů našich kempů. Kromě základních aktivit se můžete těšit na další bohatý program v krásné horské přírodě (Fotbal, trampolína, výlety po okolí, golf, pingpong, společenské hry, grilovačky, táboráky, výřivka...). 

INFORMACE:
Ubytování: Postaráno je o kvalitní ubytování a stravování v podobě plné penze včetně svačin a pitného režimu po celý den s cenou okolo 300 Kč/noc.
Kapacita:  až 75 míst (min. 10)
Cena: Je smluvní na základě počtu lidí a objednaných aktivit. Základní balíček stojí 2490 Kč/4dny včetně ubytování a stravy.
Pro učitele: Na každých 10 dětí je vždy jeden člověk jako dozor kompletně zdarma.
Odměny: Díky našim partnerům máme pro děti připravené odměny do soutěží, které připravujeme v průběhu celého kempu.

Pro ještě lepší představu o náplni našich kempů si můžete prohlédnout jednu z mnoha reportáží ZDE.

KONTAKT: Veškeré dotazy můžete směřovat na náš E-mail: info@parks.cz    

                    

Reporty z kempů

Report: FREESTYLE KEMP 2020

26.04.2020

Report: FREESTYLE KEMP 2020

Již 11.ročník! Freestyle kempů by PARKS.cz ve snowparku Moravská Bouda proběhl opět za podpory Moravské Boudy, Horsefeathers, MOU, Led Lenser, Pitcha goggles. Pojďme se nyní ...více

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

17.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

Snowboardová Máma Verča: Moje zvíře (rozuměj 4-letý syn Barnabáš) se prohání na vrcholcích Krkonoš už od miminka, letos začal jezdit na snowboardu a protože to ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers