Snowpark se nachází u Horského hotelu Moravská bouda (nedaleko vyhořelé Petrovy boudy)

Adresa:
Moravská Bouda
Špindlerův Mlýn 90
Špindlerův Mlýn; 543 51

Veškeré dotazy ohledně snowparku směřujte na tel.: +420 774 641 606, E-mail: info@parks.cz, nebo nám napište na náš FACEBOOK snowparku Moravská bouda.

Kudy k nám:

    
Zvětšit mapu

V zimním období se autem k Moravské boudě NEDOJEDE!. Pro ubytované hosty hotelu je připraveno parkoviště, kam pro vás po dohodě dojede rolba nebo skútr. Na parkoviště se autem dostanete po silnici ze Špindlerova Mlýna ve směru na Špindlerovu boudu. 

Autobusem:
Pokud k nám jedete pouze na jeden den je nejlepší volbou nechat vaše auto na parkovišti ve Špindlerově Mlýně a nasednout do autobusu: linka Špindlerům Mlýn-Špindlerova bouda na zastávku Malý Šišák, která se nachází kousíček (cca 200m) od parkoviště Moravské boudy, odkud si do snowparku můžete objednat dopravu rolbou nebo skútrem za poplatek 150 Kč za osobu nebo si dáte procházku dlouhou 30minut :)

Další variantou je vystoupit z autobusu již na zastávce Davidovy boudy a vyšlápnout si (cca 900m) k vleku Davidovy boudy, který vás vyveze až ke snowparku. 

Po ježdění si pak můžete užít cca 3 km sjezd na prkně od Moravské boudy až do Špindlu zpět k autu. 

Autem:
Pokud  musíte dorazit autem je jedinou možností zaparkovat u Špindlerovy boudy za poplatek 300Kč /den. 

Pokud do Špindlu dorazíte autobusem stačí na autobusovém nádraží přesednout opět na linku: Špindlerům Mlýn-Špindlerova bouda.

Facebook

Sponzoři
Big Shock Led Lenser GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers