Snowpark se nachází u Horského hotelu Moravská bouda (nedaleko vyhořelé Petrovy boudy)

Adresa:
Moravská Bouda
Špindlerův Mlýn 90
Špindlerův Mlýn; 543 51

Veškeré dotazy ohledně snowparku směřujte na tel.: +420 774 641 606, E-mail: info@parks.cz, nebo nám napište na náš FACEBOOK snowparku Moravská bouda.

Kudy k nám:

    
Zvětšit mapu

V zimním období se autem k Moravské boudě NEDOJEDE!. Pro hosty hotelu a návštěvníky našeho snowparku je připraveno parkoviště, kam pro vás dojede rolba nebo skůtr. Na parkoviště se autem dostanete po silnici ze Špindlerova Mlýna ve směru na Špindlerovu boudu.

Autem: Pokud k nám jedete pouze na jeden den je nejlepší volbou nechat vaše auto na parkovišti ve Špindlerově Mlýně a nasednout do autobusu: linka Špindlerům Mlýn-Špindlerova bouda na zastávku Malý Šišák, která se nachází kousíček od parkoviště Moravské boudy. odkud se už do snowparku svezete za rolbou, skutrem  nebo si dáte procházku dlouhou 30minut :) Po ježdění si pak můžete užít cca 5 km sjezd na prkně od Moravské boudy až do Špindlu zpět k autu. 
Pokud do Špindlu dorazíte autobusem stačí na autobusovém nádraží přesednout opět na linku: 
Špindlerům Mlýn-Špindlerova bouda.

Novinky

Náš snowpark na Moravské boudě se stal oficiálním testovacím centrem LEDLENSERu!

31.03.2016

Náš snowpark na Moravské boudě se stal oficiálním testovacím centrem LEDLENSERu!

Již delší dobu s velkým nadšením používáme při večerních úpravách překážek v parku na Moravské boudě čelovky LEDLENSER a od letošního roku se náš snowpark ...více

Snowpark na Moravské boudě v provozu už v sobotu...

01.03.2016

Snowpark na Moravské boudě v provozu už v sobotu...

Od zítra konečně budujeme naší srdeční záležitost...snowpark na nejkrásnějším místě ever... Snowpark Moravská bouda. O víkendu spouštíme vlek a těšíme se na vaší návštěvu! Více ...více

Facebook

Sponzoři
Big Shock Led Lenser Hudy Kladno Air Hole OX Skis GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers