SNOWPARK Moravská bouda

Jedná se o náš vlastní projekt snowparku, který vybavujeme překážkami, navrhujeme set-up, pořadáme v něm veškeré akce a staráme se o pravidelný shaping…vše pod taktovkou PARKS.cz.

Snowpark na Moravské boudě se zrodil v roce 2007 z myšlenky a nápadu J. Nováka, který se o celý běh parku stará s nadšením do současnosti. Snowpark se nachází v nadmořské výšce  1250 m .n.m. Jedná se o nejvýše položené hřiště pro zimní freestyle sporty v Čechách, které je kompletně stavěno z přírodního sněhuUnikátností snowparku je především jeho umístění v nádherném prostředí okolo horského hotelu Moravská bouda nad Špindlerovým Mlýnem, kde se můžete nejen ubytovat, ale i skvěle  nadlábnout ve zdejší vyhlášené restauraci. Vlek je v provozu každý den od 10:00 do 17:00, v březnu pak až do 18:00 a to za cenu 350 Kč/den.

Aktuální informace najdete na FACEBOOK profilu Snowparku - staňte se fanouškem stránky ať vám neuteče žádné důležité info.

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Novinky

Náš snowpark na Moravské boudě se stal oficiálním testovacím centrem LEDLENSERu!

31.03.2016

Náš snowpark na Moravské boudě se stal oficiálním testovacím centrem LEDLENSERu!

Již delší dobu s velkým nadšením používáme při večerních úpravách překážek v parku na Moravské boudě čelovky LEDLENSER a od letošního roku se náš snowpark ...více

Snowpark na Moravské boudě v provozu už v sobotu...

01.03.2016

Snowpark na Moravské boudě v provozu už v sobotu...

Od zítra konečně budujeme naší srdeční záležitost...snowpark na nejkrásnějším místě ever... Snowpark Moravská bouda. O víkendu spouštíme vlek a těšíme se na vaší návštěvu! Více ...více

Facebook

Sponzoři
Big Shock Led Lenser Hudy Kladno Air Hole OX Skis GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers