Zimní FREESTYLE KEMP

 3.4 -  7.4.2017

Zimní Freestyle kemp - 5 dnů plných zábavy na sněhu, snowboardingu, freeski a vše co k němu patří, v překrásném prostředí Krkonošského národního parku v česko-polském pohraničí a nadmořské výšce 1250 m.n.m., kde se náchází nejvýše položený snowpark v ČR, postavený pouze z přírodního sněhu! 

Chceš si užít parádní týden na horách v naprosto originálním snowparku, naučit se správné jízdě a třeba i novým trikům na snowboardu a freestylových lyží(Freeski) od profíků, poznat nové kamarády a každý večer pořádně zapařit?! Pokud ano, tak se hned přihlas na nadcházející termíny Freestyle kempu! :). Každý účastník kempu se navíc může těšit na dárky a Ti nejšikovnější a nejsnaživější budou odměněni hodnotnými cenami od sponzorů kempu.

CENA:

ALL-IN:
5 300 Kč - 5 dní se vším všudy. Cena zahrnuje: Ubytování se stravou, permanentku na 5 dní ježdění, denní coaching a večerní videocoaching, 2x finskou lázeň(nebo saunu), úpravu snowparku, snowtubing, přednášku o údržbě a voskování prkna, přednáška o stavbě snowparku, možnost otestovat vybavení od K2 snowboarding a OX skis. Cena nezahrnuje pojištění a dopravu.

BASIC:
3900 Kč - balíček 5-ti dní, který zahrnuje ubytování se stravou, permici do snowparku, dopravu z parkoviště rolbou k Moravské boudě.   

Termín: 3.4 - 7.4.2017

Místo: Snowpark Moravsá bouda – Špindlerův mlýn – mapa

Ubytování: Chata Špindler - luxusní ubytování 20m od snowparku :)

Kapacita: 25 míst, pro školy až 70 míst

Program: Každodenní ježdění na snowboardu (freeski) pod dozorem zkušených profesionálů. Při ježdění vás budeme natáčet a během večerního videocoachingu ukazovat a rozebírat chyby v ježdění z natočených záběrů – nejefektivnější metoda výuky.

Doprava: Cena nezahrnuje dopravu a úrazové pojištění. Pokud dorazíte na kemp vlastním autem nebo vás dopraví rodiče bude pro vás zajištěno parkování.

  • Pokud tě zajímá, jak to na našem kempu může vypadat a na co se můžeš těšit, tak mrkni na report jednoho z kempů ZDE.
  • Aktuální stav snowparku sledujte na FB stránce snowparku ZDE
  • Skupiny nad 10 osob (např. školy) získávají výrazné slevy
  • Účastníci jakéhokoliv z předchozích kempů získávají automaticky slevu 5% z ceny kempu.

 

   termín  3.4 - 7.4.2017  Přihlásit se  

 

Reporty z kempů

Report: FREESTYLE KEMP 2020

26.04.2020

Report: FREESTYLE KEMP 2020

Již 11.ročník! Freestyle kempů by PARKS.cz ve snowparku Moravská Bouda proběhl opět za podpory Moravské Boudy, Horsefeathers, MOU, Led Lenser, Pitcha goggles. Pojďme se nyní ...více

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

17.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

Snowboardová Máma Verča: Moje zvíře (rozuměj 4-letý syn Barnabáš) se prohání na vrcholcích Krkonoš už od miminka, letos začal jezdit na snowboardu a protože to ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers