Zimní FREESTYLE KEMP

 3.4 -  7.4.2017

Zimní Freestyle kemp - 5 dnů plných zábavy na sněhu, snowboardingu, freeski a vše co k němu patří, v překrásném prostředí Krkonošského národního parku v česko-polském pohraničí a nadmořské výšce 1250 m.n.m., kde se náchází nejvýše položený snowpark v ČR, postavený pouze z přírodního sněhu! 

Chceš si užít parádní týden na horách v naprosto originálním snowparku, naučit se správné jízdě a třeba i novým trikům na snowboardu a freestylových lyží(Freeski) od profíků, poznat nové kamarády a každý večer pořádně zapařit?! Pokud ano, tak se hned přihlas na nadcházející termíny Freestyle kempu! :). Každý účastník kempu se navíc může těšit na dárky a Ti nejšikovnější a nejsnaživější budou odměněni hodnotnými cenami od sponzorů kempu.

CENA:

ALL-IN:
5 300 Kč - 5 dní se vším všudy. Cena zahrnuje: Ubytování se stravou, permanentku na 5 dní ježdění, denní coaching a večerní videocoaching, 2x finskou lázeň(nebo saunu), úpravu snowparku, snowtubing, přednášku o údržbě a voskování prkna, přednáška o stavbě snowparku, možnost otestovat vybavení od K2 snowboarding a OX skis. Cena nezahrnuje pojištění a dopravu.

BASIC:
3900 Kč - balíček 5-ti dní, který zahrnuje ubytování se stravou, permici do snowparku, dopravu z parkoviště rolbou k Moravské boudě.   

Termín: 3.4 - 7.4.2017

Místo: Snowpark Moravsá bouda – Špindlerův mlýn – mapa

Ubytování: Chata Špindler - luxusní ubytování 20m od snowparku :)

Kapacita: 25 míst, pro školy až 70 míst

Program: Každodenní ježdění na snowboardu (freeski) pod dozorem zkušených profesionálů. Při ježdění vás budeme natáčet a během večerního videocoachingu ukazovat a rozebírat chyby v ježdění z natočených záběrů – nejefektivnější metoda výuky.

Doprava: Cena nezahrnuje dopravu a úrazové pojištění. Pokud dorazíte na kemp vlastním autem nebo vás dopraví rodiče bude pro vás zajištěno parkování.

  • Pokud tě zajímá, jak to na našem kempu může vypadat a na co se můžeš těšit, tak mrkni na report jednoho z kempů ZDE.
  • Aktuální stav snowparku sledujte na FB stránce snowparku ZDE
  • Skupiny nad 10 osob (např. školy) získávají výrazné slevy
  • Účastníci jakéhokoliv z předchozích kempů získávají automaticky slevu 5% z ceny kempu.

 

   termín  3.4 - 7.4.2017  Přihlásit se  

 

Reporty z kempů

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

17.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

Snowboardová Máma Verča: Moje zvíře (rozuměj 4-letý syn Barnabáš) se prohání na vrcholcích Krkonoš už od miminka, letos začal jezdit na snowboardu a protože to ...více

Report: FREESTYLE KEMP JUNIOR 2019  vol.1

07.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP JUNIOR 2019 vol.1

Již 10.ročník! Freestyle kempů by Parks.cz v Buff Parku Moravská Bouda proběhl za podpory Moravské Boudy, Horsefeathers, MOU, Led Lenser, Pitcha goggles. Pojďme se nyní ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser Hudy Kladno Air Hole OX Skis GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers