Zimní FREESTYLE KEMP 2017 - JUNIOR

Na březnový freestyle kemp na Moravské boudě jsme si připravili nový koncept kempu. Kemp byl otevřený všem, i těm nejmenším jezdcům, a především jejich rodičům. Kdo si tedy chtěl užít jarní prázdniny v kruhu rodinném a zlepšit své snowboardové a freestyle dovednosti, měl možnost. Nakonec dorazila většina juniorů bez rodičů, ale 2 hrdinní tátové a jedna máma se našli. Během prvních dnů kempu byli rodičové těmi nejmotivovanějšími účastníky a pěkně to hrotili, za což jsme všechny náležitě ocenili. Ovšem taky jim dříve došly síly, takže na konci kempu už spíše fandili svým ratolestem, které byly neúnavné a řádily ve snowparku skoro od světla do tmy. Celkem početná byla i skupina dětí, které se přijely naučit vůbec jezdit. Celkem brzy se vyjezdily, naučily jezdit na vleku a po pár dnech ježdění začaly jezdit naše jednoduché bedničky. Počasí nám vyšlo krásně a jeden den jsme dokonce prášili na Davidovkách. Všechny děti i rodiče se během kempu neuvěřitelně zlepšily a na konci kempu padaly takové triky, že koučové hlasitě slavili. Pro připomenutí zážitků účastníků zájezdu a pro představu vás ostatních si můžete přečíst zpětnou vazvu od našich kemperů a prohlédnout obsáhlou fotogalerii a super video od Tomáše RampaseZávěrem velmi děkujeme Horsefeathers za spoustu super cen pro lepší motivaci v ježdění a Beany za poskytnutí parádních snowboardů na testování.    

Freestyle Kemp Junior 2017 from PARKS.cz on Vimeo.

 

Snowboardová Máma Lucka:
Kdo jen trochu chtěl dorazit, ale v závěru si to nakonec rozmyslel, tak udělal největší chybu svýho života.  
Freestyle kemp ve snowparku Moravská bouda je prostě nejlepší! Šredit na bedničkách a rejlech jsme se naučili skoro stejně rychle jako freestajlovej sleng. Obojí je pro život stejně důležité. Snowpark nám dovolil samozřejmě i lítat. V závěru jsme poletovali všichni neskutečně...Skvělej tejden, díky - Josephe, Martine, Tome....bude se nám všem stýskat. Lítat už nikdy nepřestanem...  Bruncvík, Ríša, Martin, Adam, Vojta, Matyáš, Kryštof, Kuba, Bára, Anička, Max, Míša, Mikuláš + Barča, Martin, Kačka, Bětka, Petr :)

 

Petr, Kačka, Bětka:
Měli jsme na výběr, buď jet do Alp na lyže nabo na snowboard na Freestyle kemp. A přestože jsme se teprve měsíc před kempem začali na snowboardu učit jezdit, rozhodli jsme se pro kemp. A udělali jsme moc dobře. Nejenom, že jsme se zdokonalili v jízdě a vybrousili styl, ale naučili jsme se i jezdit bedničky a poznali nové kamarády. Bohužel jsme museli kemp opustit o dva dny dříve, což se nám vůbec, ale vůbec nechělo. Jako důkaz svědčí to, že Káťa se v hodinu odjezdu rozhodla, že zůstává a tak ve svých 6 letech byla poprvé a dobrovolně takto dlouho bez rodičů :-) Bětuška, která se mnou musela domů již cestou truchlila, že musíme odjíždět pryč, že by se chtěla vrátit. Děkujeme klukům snowboarďákům, že z našich princezniček udělali snowboaďačky.

 

Barča:

Tak ani nevím kde začít. Třeba jak jsem se vůbec dostala k tomu, že bych jela někam na snb kemp. Přišla  tím moje spolužačka Anička. Byla s rodinou na horách u Moravské boudy a potkala tam Pepu, který učil děti na snowboardu. Dali se do řeči a Pepa jí pozval na kemp, který pořádá PARKS.cz. Anička řekla, že pojede. Nechtělo se jí jet samotný a tak se zeptala mě zda nepojedu s ní. Domluvily jsme to s rodičema a jelo se. Popravdě jsem se celkem bála. Přišlo mi, že na to abych jela na kemp a skákala a jezdila nějaký triky ještě nemám. 
  
Teď jsem fakt hrozně moc ráda, že jsem jela. Neměla jsem se vůbec čeho bát. Hned první den jsem se v ježdění dost posunula. Každý další den to bylo lepší a lepší. Samozřejmě jsem se ze začátku hrozně bála zkoušet něco nového, abych si něco neudělala, ale to taky časem odeznělo. Nejvíce při učení nových triků pomohlo video, které se promítalo každý večer ve společenské místnosti. Bylo super vidět jak jsem jezdila. Kouči nám řekli co tam je za chyby a vysvětlili nám jak se to dá udělat lépe. Za ty videa jsem fakt hodně ráda jak kvůli učení, tak kvůli vzpomínkám. Taky jsem tam poznala super lidi a nejlepší kouče. Všichni s námi měli trpělivost a vše vysvětlili. Stačilo je jen poprosit a oni hned vše ukázali a vysvětlili.  
   
Další věc co byla super bylo to, že jsme dostávali odměny (super věci od Horsefeathers) v průběhu týdne. Pro většinou tu byla velká motivace a tím jsme se toho naučili ještě více. 
   
Za celý týden jsem se toho fakt hodně naučila a sama jsem si začala věřit. Samozřejmě je co zlepšovat, ale to asi vždycky. Hodně jsem tam toho zažila. Jak ty lepší, ale i ty horší zážitky. Bohužel, ale i ty horší k tomu patří. Třeba když jsem spadla holení na bedýnku a udělala se mi obrovská boule :) Důležité je ale vstát, nevzdávat to, dál bojovat a učit se další triky, protože kdo nepadá jezdí pod svoje možnosti :). 
  
Moc bych tedy všem chtěla poděkovat za úžasný kemp. Měli jsme nejlepší kouče Pepu. Marťu a Libora. Taky nesmím zapomenout na nejlepšího fotografa a kameramana Toma.

 

FOTO od Toma:

Reporty z kempů

FREESTYLE KEMP 2024!

03.04.2024

FREESTYLE KEMP 2024!

Report z letošního ročníku freestyle kempu je tady! A s ním i pár slov účastníků a hlavně hromada fotek od Dominika a Radka :) Vančus ...více

Report: Freestyle kemp 2023!

15.05.2023

Report: Freestyle kemp 2023!

FOTO report z letošního ročníku kempu je konečně tady! a s ním pár slov a hlavně hromada fotek :) Tomáš Kašpi Kašpárek - pan snb ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers