Zimní FREESTYLE KEMP 2017 - ZŠ Londýnská

Sedmáci z Londýnské strávili poslední týden v březnu na skvělém FREESTYLE KEMPU v Krkonoších, konkrétně na chatě Vatra ve Špindlu. Vyšlo počasí, vyšlo slunce...vyšli na ně skvělí instruktoři - kluci z Parks.cz. To všechno podpořilo naprosto neuvěřitelné jídlo od kuchaře Kuby. Prostě všechno vyšlo snad na 110%. Byli rozděleni na týmy lyžařů a snowborďáků od začátečníků po pokročilé. Ti nejlepší a nejodvážnější si po prvotním oťukávání nazuli pod vedením Króči freestylové lyže OXskis a my jen zírali. My, jako jejich třídní učitelé. Ve snowparku zase kouzlili a shredili s Pepou, Tomem a Liborem. A my zase jen zírali. Protože bylo na co. Pýcha nás naprosto přikovala k židlím při každovečerním videokoučinku s instruktory, kdy jsme mohli zhlédnout, co se za ten den kdo naučil nového. Večerní lyžování, diskotéka, výlety na Dívčí kameny, koulování, stavění sněhuláků, hry a hry a skvělá atmosféra. Prostě si to sedmáci užili a my s nimi. A tak ...za ten týden prostě velké díky. Bylo to hustý, bylo to cool. Ač šejpovat snowpark nás Pepa nepustil, to mohli jen vyvolení....snad příště. Skvělé fotky a videa Radka a Tomáše a také ceny od Horsefeathers nám ty super okamžiky opět připomenou, obrovské DÍKY vám všem.

Míša, Jana a Péťa

FAST DAY EDITS by Rampy:

Day 1&2 / ZŠ Londýnská / 2017 from PARKS.cz on Vimeo.

Hned první den jsme se my, třídní učitelé, přesvědčili o potenciálu, který dřímá v „našich“ dětech, když opustí školní lavice. Nestačili jsme se divit. Zatím jsme však netušili, co si kluci z parks.cz pro ně ještě připraví. To nejlepší přijde.

Day 3 / ZŠ Londýnská / 2017 from PARKS.cz on Vimeo.

Jízda popředu? Žádný problém. Jízda pozadu? Také žádný problém. Strávit den ve snowparku bez zlomeniny? NO PROBLEM! A nějaká protirotace? Pche!

Day 4 / ZŠ Londýnská / 2017 from PARKS.cz on Vimeo.

 

FOTO by maestro Radek Sieber:

Reporty z kempů

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

17.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

Snowboardová Máma Verča: Moje zvíře (rozuměj 4-letý syn Barnabáš) se prohání na vrcholcích Krkonoš už od miminka, letos začal jezdit na snowboardu a protože to ...více

Report: FREESTYLE KEMP JUNIOR 2019  vol.1

07.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP JUNIOR 2019 vol.1

Již 10.ročník! Freestyle kempů by Parks.cz v Buff Parku Moravská Bouda proběhl za podpory Moravské Boudy, Horsefeathers, MOU, Led Lenser, Pitcha goggles. Pojďme se nyní ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser Hudy Kladno Air Hole OX Skis GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers