Zimní FREESTYLE KEMP 2017 - ZŠ Londýnská

Sedmáci z Londýnské strávili poslední týden v březnu na skvělém FREESTYLE KEMPU v Krkonoších, konkrétně na chatě Vatra ve Špindlu. Vyšlo počasí, vyšlo slunce...vyšli na ně skvělí instruktoři - kluci z Parks.cz. To všechno podpořilo naprosto neuvěřitelné jídlo od kuchaře Kuby. Prostě všechno vyšlo snad na 110%. Byli rozděleni na týmy lyžařů a snowborďáků od začátečníků po pokročilé. Ti nejlepší a nejodvážnější si po prvotním oťukávání nazuli pod vedením Króči freestylové lyže OXskis a my jen zírali. My, jako jejich třídní učitelé. Ve snowparku zase kouzlili a shredili s Pepou, Tomem a Liborem. A my zase jen zírali. Protože bylo na co. Pýcha nás naprosto přikovala k židlím při každovečerním videokoučinku s instruktory, kdy jsme mohli zhlédnout, co se za ten den kdo naučil nového. Večerní lyžování, diskotéka, výlety na Dívčí kameny, koulování, stavění sněhuláků, hry a hry a skvělá atmosféra. Prostě si to sedmáci užili a my s nimi. A tak ...za ten týden prostě velké díky. Bylo to hustý, bylo to cool. Ač šejpovat snowpark nás Pepa nepustil, to mohli jen vyvolení....snad příště. Skvělé fotky a videa Radka a Tomáše a také ceny od Horsefeathers nám ty super okamžiky opět připomenou, obrovské DÍKY vám všem.

Míša, Jana a Péťa

FAST DAY EDITS by Rampy:

Day 1&2 / ZŠ Londýnská / 2017 from PARKS.cz on Vimeo.

Hned první den jsme se my, třídní učitelé, přesvědčili o potenciálu, který dřímá v „našich“ dětech, když opustí školní lavice. Nestačili jsme se divit. Zatím jsme však netušili, co si kluci z parks.cz pro ně ještě připraví. To nejlepší přijde.

Day 3 / ZŠ Londýnská / 2017 from PARKS.cz on Vimeo.

Jízda popředu? Žádný problém. Jízda pozadu? Také žádný problém. Strávit den ve snowparku bez zlomeniny? NO PROBLEM! A nějaká protirotace? Pche!

Day 4 / ZŠ Londýnská / 2017 from PARKS.cz on Vimeo.

 

FOTO by maestro Radek Sieber:

Reporty z kempů

Freestyle kemp 2018

30.04.2018

Freestyle kemp 2018

Klára: Na tento kemp jela už minulý rok moje sestřenka Barča s kamarádkou Aničkou. Moc si to chválily a nabídly mi, abych jela tento rok ...více

Letní Adrenalin kemp 2017

10.05.2017

Letní Adrenalin kemp 2017

Páťácí na Jedlové v HDčku :)více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser Hudy Kladno Air Hole OX Skis GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers