Freestyle kemp 2018

 

Klára:
Na tento kemp jela už minulý rok moje sestřenka Barča s kamarádkou Aničkou. Moc si to chválily a nabídly mi, abych jela tento rok s nimi. Řekla jsem si, že by to bylo dobrý, abych se v jízdě na snowboardu zlepšila. Jela jsem tam s tím, že se chci hlavně naučit správně a lépe jezdit a pak si zkusit nějaký skoky.
 Hned první den po příjezdu jsme šli jezdit a už nám dávali nějaké rady, za které jsem byla hrozně moc ráda. Den co den to bylo lepší a mě jízda na snowboardu bavila mnohem víc, protože mi šlo pár věcí líp než předtím. Když jsem chtěla zkusit nějaký trik nebo přejet bedýnku, pomohli mi a řekli mi co a jak.
 Každý večer se pak promítaly fotky a videa, za který jsem fakt ráda, protože jsem se pak dozvěděla co zlepšit a co jsem už zlepšila. Na tomto kempu jsem poznala mnoho skvělých lidí a hlavně koučů! A i přes můj úraz se tam určitě další rok vrátím a do teď na ten kemp vzpomínám jen v dobrém! Ono to ani jinak nejde. Chtěla bych tak ještě jednou poděkovat všem koučům, že jsou tak skvělý a umí toho hrozně moc naučit a předávat zkušenosti!

FOTOREPORT by maestro Radek Sieber:

Reporty z kempů

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

17.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

Snowboardová Máma Verča: Moje zvíře (rozuměj 4-letý syn Barnabáš) se prohání na vrcholcích Krkonoš už od miminka, letos začal jezdit na snowboardu a protože to ...více

Report: FREESTYLE KEMP JUNIOR 2019  vol.1

07.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP JUNIOR 2019 vol.1

Již 10.ročník! Freestyle kempů by Parks.cz v Buff Parku Moravská Bouda proběhl za podpory Moravské Boudy, Horsefeathers, MOU, Led Lenser, Pitcha goggles. Pojďme se nyní ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser Hudy Kladno Air Hole OX Skis GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers