Freestyle kemp 2018

 

Klára:
Na tento kemp jela už minulý rok moje sestřenka Barča s kamarádkou Aničkou. Moc si to chválily a nabídly mi, abych jela tento rok s nimi. Řekla jsem si, že by to bylo dobrý, abych se v jízdě na snowboardu zlepšila. Jela jsem tam s tím, že se chci hlavně naučit správně a lépe jezdit a pak si zkusit nějaký skoky.
 Hned první den po příjezdu jsme šli jezdit a už nám dávali nějaké rady, za které jsem byla hrozně moc ráda. Den co den to bylo lepší a mě jízda na snowboardu bavila mnohem víc, protože mi šlo pár věcí líp než předtím. Když jsem chtěla zkusit nějaký trik nebo přejet bedýnku, pomohli mi a řekli mi co a jak.
 Každý večer se pak promítaly fotky a videa, za který jsem fakt ráda, protože jsem se pak dozvěděla co zlepšit a co jsem už zlepšila. Na tomto kempu jsem poznala mnoho skvělých lidí a hlavně koučů! A i přes můj úraz se tam určitě další rok vrátím a do teď na ten kemp vzpomínám jen v dobrém! Ono to ani jinak nejde. Chtěla bych tak ještě jednou poděkovat všem koučům, že jsou tak skvělý a umí toho hrozně moc naučit a předávat zkušenosti!

FOTOREPORT by maestro Radek Sieber:

Reporty z kempů

Report: FREESTYLE KEMP 2020

26.04.2020

Report: FREESTYLE KEMP 2020

Již 11.ročník! Freestyle kempů by PARKS.cz ve snowparku Moravská Bouda proběhl opět za podpory Moravské Boudy, Horsefeathers, MOU, Led Lenser, Pitcha goggles. Pojďme se nyní ...více

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

17.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

Snowboardová Máma Verča: Moje zvíře (rozuměj 4-letý syn Barnabáš) se prohání na vrcholcích Krkonoš už od miminka, letos začal jezdit na snowboardu a protože to ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers