Freestyle kemp 2018

 

Klára:
Na tento kemp jela už minulý rok moje sestřenka Barča s kamarádkou Aničkou. Moc si to chválily a nabídly mi, abych jela tento rok s nimi. Řekla jsem si, že by to bylo dobrý, abych se v jízdě na snowboardu zlepšila. Jela jsem tam s tím, že se chci hlavně naučit správně a lépe jezdit a pak si zkusit nějaký skoky.
 Hned první den po příjezdu jsme šli jezdit a už nám dávali nějaké rady, za které jsem byla hrozně moc ráda. Den co den to bylo lepší a mě jízda na snowboardu bavila mnohem víc, protože mi šlo pár věcí líp než předtím. Když jsem chtěla zkusit nějaký trik nebo přejet bedýnku, pomohli mi a řekli mi co a jak.
 Každý večer se pak promítaly fotky a videa, za který jsem fakt ráda, protože jsem se pak dozvěděla co zlepšit a co jsem už zlepšila. Na tomto kempu jsem poznala mnoho skvělých lidí a hlavně koučů! A i přes můj úraz se tam určitě další rok vrátím a do teď na ten kemp vzpomínám jen v dobrém! Ono to ani jinak nejde. Chtěla bych tak ještě jednou poděkovat všem koučům, že jsou tak skvělý a umí toho hrozně moc naučit a předávat zkušenosti!

FOTOREPORT by maestro Radek Sieber:

Reporty z kempů

Freestyle kemp 2018

30.04.2018

Freestyle kemp 2018

Klára: Na tento kemp jela už minulý rok moje sestřenka Barča s kamarádkou Aničkou. Moc si to chválily a nabídly mi, abych jela tento rok ...více

Letní Adrenalin kemp 2017

10.05.2017

Letní Adrenalin kemp 2017

Páťácí na Jedlové v HDčku :)více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser Hudy Kladno Air Hole OX Skis GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers