FREESTYLE KEMP 2016 / vol.2 - Kunratice (Report, foto, video)

14. - 18.3.2016, Chata Špindler - Snowpark Moravská bouda.   

Martin Suchánek - vedoucí zájezdu:
Žáci ZŠ Kunratice se letos opět zúčastnili Freestyle kempu, který se tradičně konal ve snowparku na Moravské boudě. Letošní (již pátý ročník) se velmi vyvedl. Ubytováni jsme byli v boudě Špindler, kde nám se vším vyšli vstříc a navíc perfektně vařili. Děti tradičně ocenili cestu rolbou z parkoviště ke snowparku. Slunečné počasí si snáma letos hrálo na schovávanou, po dvou mlhavo – sněžních dnech, se ale Krakonoš uklidnil a ukázal nám Krkonoše v celé své kráse a my konečně viděli na odrazy. Děti měli k dispozici lyže od Oxskis a prkna od K2 a vůbec je nešetřili, pouštěli se jak na bedny tak i na raily a několik nadšenců se dokonce odvažilo na velký skok. Nebýt super kaučů – Kroči a Dominika, tak by ještě dnes brousily kluziště na sjezdovce u lesa, za což jim patří velký dík. Firma HorseFeathers odměnila na konci kempu několik dětí, které ukázali největší pokrok. Mikinu dostal i neunavný shaper Dominik, který se školil u headshapera Josepha a jeho pomocníka Zola zvaného Péécka. Děkujeme moc a už ted se těšíme na další ročník.

VIDEO: Parádní video vzpomínka na super Freestyle kemp a to přímo od účastnic zájezdu:)!. Holky děkujeme!
Edit by: Aninka Blažková

FREESTYLE KEMP 2016 / ZŠ Kunratice from PARKS.cz on Vimeo.

Zpětná vazba od dětí: 

Kája Beranová:
Dobrý den, Freestyle camp jsem si moc užila! Byla to PEEECKA! Jsem moc ráda, že mě naučili 360 na bedně :) určitě pojedu i příští rok !

Páťa Sekoulopoulou: 
Freestyle camp jsem si moc užila. Moc se mi líbilo, že jsme tam měli volno a mohli jsme jít do chaty kdy jsme chtěli a zkoušet jaké triky chceme. Mám velkou radost z toho co jsem se tam naučila, i když jsem ze začátku měla  trošku strach. A taky bylo moc super, jak jsme si večer pouštěli videa. Prostě to byla péeeecka!!!

Dvořák Dominik:
Krásný dobrý den. Chtěl bych vám poslat zpětnou vazbu na freestyle camp 2016. Už v autobuse byla příjemná nálada, při doražení na místo jsem pocitíl změny klimatu. Nádherně jsme se projely v rolbě což je jedinečnej zažitek. Poté jsme dorazily k chatě Špindler, kde jsme se ubytovali do luxusních pokojů-... Jídlo a nálada byla super. šejpovali sme a snažili se  zdokonalit park :), kterej byl super a ježdění ještě lepší díky nejlepším instruktorům. A  hlavně super kouč Pepa..(Joseph). Jsem rád, že jste mi dal důvěru a vzal jste mě s sebou a rád bych to příštíi rok zopakoval, pokud by to nejak šlo.

Honza Rytíř:
Na Freestyle campu se mi moc líbilo. Byli tam velice milí couči a také pořadatel byl velice příjemný. Snowpark byl velice dobře upraven a byl jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé jezdce. Chata je velice dobře vybavená pokoje příjemné. Obědy a večeře také velice dobré, takže dohromady z celého Freestyle campu jsem spokojen.

Lucka:
Freestyle camp 2016 byl super zážitek a naučila jsem se spousty nových věcí jako 360 na bedně a tak dále. Taky se nám moc líbila chata a pokoje a taky tam moc dobře vařili. Určite budu ráda, když se tento zájezd bude konat i příští rok, akorat bych ho trochu prodloužila.

Jarda:
Freestyle kemp se mi celkově velmi líbil. Na kempu jsem byl poprvé a velmi se mi tam líbila chata, pěkně nám vyšlo počasí a učili nás super kouči (Dominik Veselka). Hodně jsem se tam naučil a jsem rád, že jsem měl tu možnost se zúčastnit takové akce a doufám, že budu moct dorazit i příští rok! A pokud jo, tak se budu těšit. 

 

Galerie fotek od Radka Siebera:

Reporty z kempů

Report: FREESTYLE KEMP 2020

26.04.2020

Report: FREESTYLE KEMP 2020

Již 11.ročník! Freestyle kempů by PARKS.cz ve snowparku Moravská Bouda proběhl opět za podpory Moravské Boudy, Horsefeathers, MOU, Led Lenser, Pitcha goggles. Pojďme se nyní ...více

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

17.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

Snowboardová Máma Verča: Moje zvíře (rozuměj 4-letý syn Barnabáš) se prohání na vrcholcích Krkonoš už od miminka, letos začal jezdit na snowboardu a protože to ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers