FREESTYLE KEMP 2016 / vol.2 - Kunratice (Report, foto, video)

14. - 18.3.2016, Chata Špindler - Snowpark Moravská bouda.   

Martin Suchánek - vedoucí zájezdu:
Žáci ZŠ Kunratice se letos opět zúčastnili Freestyle kempu, který se tradičně konal ve snowparku na Moravské boudě. Letošní (již pátý ročník) se velmi vyvedl. Ubytováni jsme byli v boudě Špindler, kde nám se vším vyšli vstříc a navíc perfektně vařili. Děti tradičně ocenili cestu rolbou z parkoviště ke snowparku. Slunečné počasí si snáma letos hrálo na schovávanou, po dvou mlhavo – sněžních dnech, se ale Krakonoš uklidnil a ukázal nám Krkonoše v celé své kráse a my konečně viděli na odrazy. Děti měli k dispozici lyže od Oxskis a prkna od K2 a vůbec je nešetřili, pouštěli se jak na bedny tak i na raily a několik nadšenců se dokonce odvažilo na velký skok. Nebýt super kaučů – Kroči a Dominika, tak by ještě dnes brousily kluziště na sjezdovce u lesa, za což jim patří velký dík. Firma HorseFeathers odměnila na konci kempu několik dětí, které ukázali největší pokrok. Mikinu dostal i neunavný shaper Dominik, který se školil u headshapera Josepha a jeho pomocníka Zola zvaného Péécka. Děkujeme moc a už ted se těšíme na další ročník.

VIDEO: Parádní video vzpomínka na super Freestyle kemp a to přímo od účastnic zájezdu:)!. Holky děkujeme!
Edit by: Aninka Blažková

FREESTYLE KEMP 2016 / ZŠ Kunratice from PARKS.cz on Vimeo.

Zpětná vazba od dětí: 

Kája Beranová:
Dobrý den, Freestyle camp jsem si moc užila! Byla to PEEECKA! Jsem moc ráda, že mě naučili 360 na bedně :) určitě pojedu i příští rok !

Páťa Sekoulopoulou: 
Freestyle camp jsem si moc užila. Moc se mi líbilo, že jsme tam měli volno a mohli jsme jít do chaty kdy jsme chtěli a zkoušet jaké triky chceme. Mám velkou radost z toho co jsem se tam naučila, i když jsem ze začátku měla  trošku strach. A taky bylo moc super, jak jsme si večer pouštěli videa. Prostě to byla péeeecka!!!

Dvořák Dominik:
Krásný dobrý den. Chtěl bych vám poslat zpětnou vazbu na freestyle camp 2016. Už v autobuse byla příjemná nálada, při doražení na místo jsem pocitíl změny klimatu. Nádherně jsme se projely v rolbě což je jedinečnej zažitek. Poté jsme dorazily k chatě Špindler, kde jsme se ubytovali do luxusních pokojů-... Jídlo a nálada byla super. šejpovali sme a snažili se  zdokonalit park :), kterej byl super a ježdění ještě lepší díky nejlepším instruktorům. A  hlavně super kouč Pepa..(Joseph). Jsem rád, že jste mi dal důvěru a vzal jste mě s sebou a rád bych to příštíi rok zopakoval, pokud by to nejak šlo.

Honza Rytíř:
Na Freestyle campu se mi moc líbilo. Byli tam velice milí couči a také pořadatel byl velice příjemný. Snowpark byl velice dobře upraven a byl jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé jezdce. Chata je velice dobře vybavená pokoje příjemné. Obědy a večeře také velice dobré, takže dohromady z celého Freestyle campu jsem spokojen.

Lucka:
Freestyle camp 2016 byl super zážitek a naučila jsem se spousty nových věcí jako 360 na bedně a tak dále. Taky se nám moc líbila chata a pokoje a taky tam moc dobře vařili. Určite budu ráda, když se tento zájezd bude konat i příští rok, akorat bych ho trochu prodloužila.

Jarda:
Freestyle kemp se mi celkově velmi líbil. Na kempu jsem byl poprvé a velmi se mi tam líbila chata, pěkně nám vyšlo počasí a učili nás super kouči (Dominik Veselka). Hodně jsem se tam naučil a jsem rád, že jsem měl tu možnost se zúčastnit takové akce a doufám, že budu moct dorazit i příští rok! A pokud jo, tak se budu těšit. 

 

Galerie fotek od Radka Siebera:

Reporty z kempů

Report: Freestyle Kemp 2022

13.05.2022

Report: Freestyle Kemp 2022

Konečne tu máme kratší reportík a obrovskou fotogalerii z pohledu našeho dvorního fotografa Radka Siebra.... Po nucené covidové odmlce se opět na konci března uskutečnil ...více

Report: FREESTYLE KEMP 2020

26.04.2020

Report: FREESTYLE KEMP 2020

Již 11.ročník! Freestyle kempů by PARKS.cz ve snowparku Moravská Bouda proběhl opět za podpory Moravské Boudy, Horsefeathers, MOU, Led Lenser, Pitcha goggles. Pojďme se nyní ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers