Letní Adrenalin kemp 2013 - vol.2 / ZŠ Londýnská - sedmáci

Sedmáci ze ZŠ Londýnské opět na Jedlové

TEXT: Jan Chaluš (pedagogický dozor)
Výběr místa pobytu pro letošní ozdravný pobyt byl naprosto jednoduchý. Loni jsme zkusili Jedlovou a letos děti trvaly na tom, že nikam jinam se nepojede, protože týden na Jedlové je prostě jeden velký zážitek za druhým. Terénní sjezdy na motokárách, okružní jízdy úchvatnou krajinou na koloběžkách, lanový park, aquapark, lezecká stěna, to si nikdo nechtěl nechat ujít. A letos přibyla super novinka, obří houpačka, která se stala mezi všemi aktivitami adrenalinovým hitem. Špatné počasí, které jsme letos vychytali, vlastně nijak zvlášť nevadilo, organizátoři z PARKS.cz pružně přizpůsobovali program a pro děti se mohli roztrhat. Takže kromě „klasické“ nabídky jsme si užili i noční bojovku a na závěr super diskotéku s ohňostrojem jako třešničkou na letošním jedlovém dortu.  Díky, kluci.

PS.: O energii pro instruktory + učitelský dozor bylo opět postaráno díky BIG SHOCK energy a velice za ni děkujeme! Děti energii navíc rozhodně nepotřebují :), ale za odměnu pro ně byla připravena sladová limča Bavaria, po které se vždy jen zaprášilo :) 

FOTOGALERIE: Naše teamové fotografka Terka Nosková pro vás, i přes nepřízeň počasí, připravila obsáhlou fotogalerii, která nejlépe přiblíží atmosféru kempu a účastníkům osvěží krásné vzpomínky.

Reporty z kempů

Report: Freestyle kemp 2023!

15.05.2023

Report: Freestyle kemp 2023!

FOTO report z letošního ročníku kempu je konečně tady! a s ním pár slov a hlavně hromada fotek :) Tomáš Kašpi Kašpárek - pan snb ...více

Report: Freestyle Kemp 2022

13.05.2022

Report: Freestyle Kemp 2022

Konečne tu máme kratší reportík a obrovskou fotogalerii z pohledu našeho dvorního fotografa Radka Siebra.... Po nucené covidové odmlce se opět na konci března uskutečnil ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers