ADRENALIN KEMP - červen 2015 / ZŠ Londýnská - deváťáci

 

Londýnská na ŠVP s Parks.cz

Jeli jsme na naší poslední školu v přírodě. Hned, co jsme přijeli, jsme šli s klukama z Parks hrát hry. Hráli jsme fotbal a prohazovali jsme paní učitelku otvorem v provazech. I přes to, že nám paní učitelka moc nevěřila, zvládli jsme to a naštěstí jsme všichni přežili. Druhý den byl o něco záživnější. Šli jsme do aquaparku a na ferraty, odkud nikdo nejel díky bohu do špitálu. Byla to zábava. Večer jsme se koukali na film a povídali si na pokojích.

Další den jsme se probudili čilí, a tak jsme byli připraveni zdolat velký kopec nahoru a zapůjčit si zde koloběžky. Po nich jsme zase sjeli dolů. Pak na nás čekala obří houpačka, střílení ze vzduchovky a  ježdění na sjezdových kárách. I přes to, že jsme to už dělali na minulé ŠVP, tohle nás nikdy neomrzí. Potom, co jsme přijeli do chatky, jsme si dali večeři, a po ní jsme si šli sednout k ohni, kde jsme si opekli buřty a zpívali písničky. Potom jsme začoudění od ohně byli připraveni na diskotéku, která se trošičku protáhla, což nám ale vůbec nevadilo :)

Tímto moc děkujem klukům z PARKS za suprově strávenou školu v přírodě, která byla naše poslední a my jsme rádi, že jsme si ji užili spolu s nimi.

Deváťáci z Londýnské.

 

FOTOGALERIE od kluků (Radek, Tom, Balcek, Joseph)

Reporty z kempů

Report: Freestyle Kemp 2022

13.05.2022

Report: Freestyle Kemp 2022

Konečne tu máme kratší reportík a obrovskou fotogalerii z pohledu našeho dvorního fotografa Radka Siebra.... Po nucené covidové odmlce se opět na konci března uskutečnil ...více

Report: FREESTYLE KEMP 2020

26.04.2020

Report: FREESTYLE KEMP 2020

Již 11.ročník! Freestyle kempů by PARKS.cz ve snowparku Moravská Bouda proběhl opět za podpory Moravské Boudy, Horsefeathers, MOU, Led Lenser, Pitcha goggles. Pojďme se nyní ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers