ADRENALIN KEMP - červen 2015 / ZŠ Londýnská - deváťáci

 

Londýnská na ŠVP s Parks.cz

Jeli jsme na naší poslední školu v přírodě. Hned, co jsme přijeli, jsme šli s klukama z Parks hrát hry. Hráli jsme fotbal a prohazovali jsme paní učitelku otvorem v provazech. I přes to, že nám paní učitelka moc nevěřila, zvládli jsme to a naštěstí jsme všichni přežili. Druhý den byl o něco záživnější. Šli jsme do aquaparku a na ferraty, odkud nikdo nejel díky bohu do špitálu. Byla to zábava. Večer jsme se koukali na film a povídali si na pokojích.

Další den jsme se probudili čilí, a tak jsme byli připraveni zdolat velký kopec nahoru a zapůjčit si zde koloběžky. Po nich jsme zase sjeli dolů. Pak na nás čekala obří houpačka, střílení ze vzduchovky a  ježdění na sjezdových kárách. I přes to, že jsme to už dělali na minulé ŠVP, tohle nás nikdy neomrzí. Potom, co jsme přijeli do chatky, jsme si dali večeři, a po ní jsme si šli sednout k ohni, kde jsme si opekli buřty a zpívali písničky. Potom jsme začoudění od ohně byli připraveni na diskotéku, která se trošičku protáhla, což nám ale vůbec nevadilo :)

Tímto moc děkujem klukům z PARKS za suprově strávenou školu v přírodě, která byla naše poslední a my jsme rádi, že jsme si ji užili spolu s nimi.

Deváťáci z Londýnské.

 

FOTOGALERIE od kluků (Radek, Tom, Balcek, Joseph)

Reporty z kempů

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

17.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

Snowboardová Máma Verča: Moje zvíře (rozuměj 4-letý syn Barnabáš) se prohání na vrcholcích Krkonoš už od miminka, letos začal jezdit na snowboardu a protože to ...více

Report: FREESTYLE KEMP JUNIOR 2019  vol.1

07.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP JUNIOR 2019 vol.1

Již 10.ročník! Freestyle kempů by Parks.cz v Buff Parku Moravská Bouda proběhl za podpory Moravské Boudy, Horsefeathers, MOU, Led Lenser, Pitcha goggles. Pojďme se nyní ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser Hudy Kladno Air Hole OX Skis GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers