ADRENALIN KEMP - červen 2015 / ZŠ Londýnská - deváťáci

 

Londýnská na ŠVP s Parks.cz

Jeli jsme na naší poslední školu v přírodě. Hned, co jsme přijeli, jsme šli s klukama z Parks hrát hry. Hráli jsme fotbal a prohazovali jsme paní učitelku otvorem v provazech. I přes to, že nám paní učitelka moc nevěřila, zvládli jsme to a naštěstí jsme všichni přežili. Druhý den byl o něco záživnější. Šli jsme do aquaparku a na ferraty, odkud nikdo nejel díky bohu do špitálu. Byla to zábava. Večer jsme se koukali na film a povídali si na pokojích.

Další den jsme se probudili čilí, a tak jsme byli připraveni zdolat velký kopec nahoru a zapůjčit si zde koloběžky. Po nich jsme zase sjeli dolů. Pak na nás čekala obří houpačka, střílení ze vzduchovky a  ježdění na sjezdových kárách. I přes to, že jsme to už dělali na minulé ŠVP, tohle nás nikdy neomrzí. Potom, co jsme přijeli do chatky, jsme si dali večeři, a po ní jsme si šli sednout k ohni, kde jsme si opekli buřty a zpívali písničky. Potom jsme začoudění od ohně byli připraveni na diskotéku, která se trošičku protáhla, což nám ale vůbec nevadilo :)

Tímto moc děkujem klukům z PARKS za suprově strávenou školu v přírodě, která byla naše poslední a my jsme rádi, že jsme si ji užili spolu s nimi.

Deváťáci z Londýnské.

 

FOTOGALERIE od kluků (Radek, Tom, Balcek, Joseph)

Reporty z kempů

FREESTYLE KEMP 2024!

03.04.2024

FREESTYLE KEMP 2024!

Report z letošního ročníku freestyle kempu je tady! A s ním i pár slov účastníků a hlavně hromada fotek od Dominika a Radka :) Vančus ...více

Report: Freestyle kemp 2023!

15.05.2023

Report: Freestyle kemp 2023!

FOTO report z letošního ročníku kempu je konečně tady! a s ním pár slov a hlavně hromada fotek :) Tomáš Kašpi Kašpárek - pan snb ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers