ADRENALIN KEMP 2014 - vol.4 / ZŠ Londýnská - deváťáci

V pořadí čtvrtý Adrenalin kemp roku 2014, který jsme tentokráte pořádali pro deváťáky ze ZŠ Londýnská a byla to opět pořádná legrace! Více už ve zpětné vazbě přímo od účastníků, parádním videu od Balcka a obrovské fotogalerky od Kroči a Tomáše. 
 

Škola v přírodě 2014 - deváťáci:

Deváťáci ze ŽŠ Londýnské strávili několik zářijových dní v Jiřetíně pod Jedlovou. Prožili pět aktivních dnů plných sportu, adrenalinu a netradičních zážitků.
 

Organizátorům zážitkové školy v přírodě posíláme  tyto vzkazy:

Tahle škola v přírodě byla nejlepší ze všech. Hrozně se mně líbily aktivity, že jsme měli pořád zábavný program a že jste to celé dobře zorganizovali. Líbilo se mi, že jste nás brali jako kamarády, ne jako děti. Byla s vámi sranda, moc jsem si to užila. Byla bych fakt ráda, kdybychom s vámi jeli ještě i na konci roku. Vůbec se mi nechtělo domů, ještě bych tam byla. Moc děkuji, doufám, že se ještě někdy uvidíme.

Mája Sobotková

 

Na této škole v přírodě se mi líbila atmosféra. Uvolnilo se napětí mezi kluky a holkami. Instruktoři byli laskaví, nikdy jsme se nenudili. Zažila jsem tam svoje nejlepší narozeniny. Až teď jsem si uvědomila, že nechci odejít z Londýnské a nechci opustit tuhle třídu. Děkuji za nejlepší školu v přírodě z těch devíti let.

Natálie Buriánková

 

Nejlepší škola v přírodě, co jsem zažila! Nejen díky aktivitám, co  jsme s vámi prožili, ale i díky spolužákům a našim nejlepším učitelkám. Strašně se mi líbil váš přístup k nám - nebrali jste nás jako děti, ale jako kamarády, a to se cení! Také se mi hrozně líbil poslední večer - diskotéka. Moc děkujeme, že jste nám dělali DJ a jste nás nechali vzhůru tak dlouho. Hrozně se mi nechtělo domů s tím, že už vás nikdy neuvidím. Proto bych hrozně ráda jela s vámi ještě někam na konci roku. Doufám, že to vyjde. Ještě jednou moc děkuju, užila jsem si to jako nikdy před tím!

Terka Štajnerová

 

VIDEO by Honza Balcar:

ADRENALIN KEMP 2014 - vol.4 ZŠ Londýnská - deváťáci from PARKS.cz on Vimeo.

 

FOTOGALERIE od Tomáše a Kroči:

Reporty z kempů

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

17.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

Snowboardová Máma Verča: Moje zvíře (rozuměj 4-letý syn Barnabáš) se prohání na vrcholcích Krkonoš už od miminka, letos začal jezdit na snowboardu a protože to ...více

Report: FREESTYLE KEMP JUNIOR 2019  vol.1

07.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP JUNIOR 2019 vol.1

Již 10.ročník! Freestyle kempů by Parks.cz v Buff Parku Moravská Bouda proběhl za podpory Moravské Boudy, Horsefeathers, MOU, Led Lenser, Pitcha goggles. Pojďme se nyní ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser Hudy Kladno Air Hole OX Skis GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers