ADRENALIN KEMP 2014 - vol.4 / ZŠ Londýnská - deváťáci

V pořadí čtvrtý Adrenalin kemp roku 2014, který jsme tentokráte pořádali pro deváťáky ze ZŠ Londýnská a byla to opět pořádná legrace! Více už ve zpětné vazbě přímo od účastníků, parádním videu od Balcka a obrovské fotogalerky od Kroči a Tomáše. 
 

Škola v přírodě 2014 - deváťáci:

Deváťáci ze ŽŠ Londýnské strávili několik zářijových dní v Jiřetíně pod Jedlovou. Prožili pět aktivních dnů plných sportu, adrenalinu a netradičních zážitků.
 

Organizátorům zážitkové školy v přírodě posíláme  tyto vzkazy:

Tahle škola v přírodě byla nejlepší ze všech. Hrozně se mně líbily aktivity, že jsme měli pořád zábavný program a že jste to celé dobře zorganizovali. Líbilo se mi, že jste nás brali jako kamarády, ne jako děti. Byla s vámi sranda, moc jsem si to užila. Byla bych fakt ráda, kdybychom s vámi jeli ještě i na konci roku. Vůbec se mi nechtělo domů, ještě bych tam byla. Moc děkuji, doufám, že se ještě někdy uvidíme.

Mája Sobotková

 

Na této škole v přírodě se mi líbila atmosféra. Uvolnilo se napětí mezi kluky a holkami. Instruktoři byli laskaví, nikdy jsme se nenudili. Zažila jsem tam svoje nejlepší narozeniny. Až teď jsem si uvědomila, že nechci odejít z Londýnské a nechci opustit tuhle třídu. Děkuji za nejlepší školu v přírodě z těch devíti let.

Natálie Buriánková

 

Nejlepší škola v přírodě, co jsem zažila! Nejen díky aktivitám, co  jsme s vámi prožili, ale i díky spolužákům a našim nejlepším učitelkám. Strašně se mi líbil váš přístup k nám - nebrali jste nás jako děti, ale jako kamarády, a to se cení! Také se mi hrozně líbil poslední večer - diskotéka. Moc děkujeme, že jste nám dělali DJ a jste nás nechali vzhůru tak dlouho. Hrozně se mi nechtělo domů s tím, že už vás nikdy neuvidím. Proto bych hrozně ráda jela s vámi ještě někam na konci roku. Doufám, že to vyjde. Ještě jednou moc děkuju, užila jsem si to jako nikdy před tím!

Terka Štajnerová

 

VIDEO by Honza Balcar:

ADRENALIN KEMP 2014 - vol.4 ZŠ Londýnská - deváťáci from PARKS.cz on Vimeo.

 

FOTOGALERIE od Tomáše a Kroči:

Reporty z kempů

Report: FREESTYLE KEMP 2020

26.04.2020

Report: FREESTYLE KEMP 2020

Již 11.ročník! Freestyle kempů by PARKS.cz ve snowparku Moravská Bouda proběhl opět za podpory Moravské Boudy, Horsefeathers, MOU, Led Lenser, Pitcha goggles. Pojďme se nyní ...více

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

17.04.2019

Report: FREESTYLE KEMP 2019 JUNIOR vol.2

Snowboardová Máma Verča: Moje zvíře (rozuměj 4-letý syn Barnabáš) se prohání na vrcholcích Krkonoš už od miminka, letos začal jezdit na snowboardu a protože to ...více

Sponzoři
Big Shock Led Lenser GoPro Eletric Titan Multiplast horsefeathers